Fotoreportáž: Den dětí v Arrows parku s účastí HC RT TORAX Poruba

Fotoreportáž: Den dětí v Arrows parku s účastí HC RT TORAX Poruba

Gabriela Juříková, 01.06.2018
V Arrows parku to poslední dny a měsíce neuvěřitelně žije! Na poslední akci konané 1. června, tedy na Den dětí, byl přítomen i Hokejový klub RT TORAX Poruba, který mezi stánky a vozidly Integrovaného záchranného systému města Ostravy měl také své stanoviště. Trenéři přípravky Jiří Trembáč, Petr Rambousek a Adam Vrba nejenže hokej propagovali a zvali děti na zimní stadion, ale připravili si i soutěže o hodnotné ceny a sladkosti. Všemu přihlížel i kocour "Porubák," který neunikl pozornosti.

V soutěžení nemohlo chybět střílení na branku a balónky, které v ní byly zavěšeny. Ty pomáhaly nafukovat i děti, a tak si mimo jiné zkusily, jak jsou na tom s dechem a silou. Ne každému dítěti se podařilo balónek nafouknout, a tak i za tuto disciplínu, stejně jako za střelbu, byly odměněny sladkostmi.

Další soutěží bylo oblékání hokejové výstroje. Nešlo ani tak o čas, ale o to, který z dvojice soutěžících bude první. Většina dětí viděla hráčskou výstroj poprvé, takže než začaly soutěžit, dostaly krátkou instruktáž.
K překvapení nejen trenérů si nejlépe a skoro profesionálně počínala děvčata. Soutěživost a rychlost se jim nedala upřít.

HC RT TORAX Poruba děkuje pořadateli ARROWS PARK a jeho partnerům za možnost být součástí skvělé akce a možnost představit široké veřejnosti, proč je fajn sportovat a proč zvolit zrovna hokej.

FOTOREPORTÁŽ:

Více z fotogalerie: zde