PROHLÁŠENÍ KLUBU: Chance liga předčasně ukončena, mezi elitu míří České Budějovice

Soňa Molatová, 12.03.2020
Letošní sezóna Chance ligy je u konce. Výkonný výbor se rozhodl pro předčasné ukončení soutěže poté, co byla v souvislosti se šířícím se koronavirem zavedena řada bezpečnostních opatření, na základě kterých se nemohou konat kulturní či sportovní akce s více než 100 účastníky.

Postupujícím týmem budou České Budějovice, které se staly suverénním vítězem základní části a pro příští sezónu tak v extralize vystřídají Kladno.

Prohlášení HC RT TORAX Poruba

Na základě opatření bezpečnostní rady státu a rozhodnutí Výkonného výboru ČSLH, vedení Hokejového klubu RT TORAX PORUBA:

Pavel Hinner, generální manager