HC RT TORAX Poruba 2011 mění tvář! Do nové sezóny s novým logem

Lukáš Bajgar, 14.08.2019
Porubské hokejisty čeká v Chance lize druhý soutěžní ročník a určitě chtějí svými výkony nejenže navázat na loňské skvělé výkony z úvodu soutěže, ale porvat se o playoff. K tomu by mohlo dopomoci nové logo. „Všichni taháme za stejný konec provazu,“ předjímá předseda klubu Tomáš Häring.

HC RT TORAX Poruba 2011 vstoupí do ligového ročníku 2019/2020 nejen s novým logem, ale také s novými dresy, jímž bude nová grafika zcela dominovat. „Poruba je klub s dlouholetou hokejovou tradicí, snažíme se růst nejen po stránce sportovní, ale i té marketingové,“ přibližuje detaily brandingové změny Tomáš Häring.

„Nové logo symbolizuje spojení dvou světů: horní část představuje klub jako takový, spodní naopak náš motor, tedy fanoušky,“ vysvětluje symboliku HC RT TORAX předseda klubu a pokračuje, „společným jmenovatelem je pak nápis PORUBA, všichni totiž taháme za stejný konec provazu. A věřím, že letos do playoff!“