Chance liga rozlosována! HC RT TORAX Poruba 2011 vyzve na úvod Havířov

Lukáš Bajgar, 06.06.2019
Prvoligová sezóna je za vraty, ač se to v tomto horkém počasí ani nezdá. Za tři měsíce již vše vypukne a to hned v elektrizujícím derby s AZ Havířov, zápas je na pořadu dne ve středu 11. září. Poté již bude následovat osmapadesát kol dlouhá základní část, doplněná o utkání Visegrádského poháru.

HC RT TORAX Poruba 2011 si na čtvrtečním aktivu týmu Chance ligy vylosoval v košíku číslo 10 a zná již los všech utkání základní části.

Nový ročník přinese jednu změnu, prvních osm týmů po třiceti kolech základní části odehraje zbylých osmadvacet kol v uvozovkách jen o lepší výchozí pozici pro playoff, zatímco druhá osmička bude válčit o dvě postupová místa do předkola vyřazovacích bojů.

Kompletní los soutěže bude vložen na internetové stránky klubu v nejbližších hodinách, co lze již nyní prozradit, je termín prvního kola - 11. září proti AZ Havířov! Lepší start do soutěže si klub atraktivností utkání nemohl ani přát.