PREVIEW: Reprezentační přestávku naruší dohrávka s Prostějovem

Aleš Koubík, 05.02.2019
Ani reprezentační přestávka nedá chvíli klidu celkům ve druhé nejvyšší soutěži. RT TORAX v rámci dohrávky přivítá osmý Prostějov, na který ztrácí propastných sedmnáct bodů. Ostravané už nemůžou počítat se službami obránce Tomáše Černého, jenž má vyřízené pro zbytek sezóny střídavé starty z Vítkovic do Vsetína. Svěřenci trenéra Miloše Holaně se budou snažit ukončit sérii tří porážek v řadě proti neoblíbenému soupeři, se kterým prohráli oba vzájemné zápasy. Hostující produktivitu táhne nestárnoucí Tomáš Divíšek a nebo ofenzivně laděný obránce Jan Zdráhal, jenž si svými výkony řekl o místo do konce sezóny v extraligových Pardubicích. Dohrávka 45. kola Chance ligy mezi HC RT TORAX PORUBA 2011 a LHK Jestřábi Prostějov hostí RT TORAX ARENA od 17:30 hodin.

POSLEDNÍ VZÁJEMNÝ ZÁPAS

30. kolo Chance ligy - 1. prosince 2018

LHK Jestřábi Prostějov - HC RT TORAX Poruba 2011 5:2 (2:0, 3:2, 0:0)

Branky a nahrávky: 3. Havlík (Divíšek, Nouza), 20. Starý (Račuk, Zdráhal J.), 30. Žálčík (Račuk, Žovinec), 33. Starý (Račuk, Zdráhal J.), 39. Nouza (Karpov, D. Kolář) – 27. Hudeček, 38. Toman (Vymazal, Káňa J.). Rozhodčí: Kopeček, Ondráček – Kotlík, Doležal. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Diváci: 1283. Střely na branku: 39:26.

LHK Jestřábi Prostějov: Neužil – Havlík, Mikliš, J. Zdráhal, Rašner, D. Kolář, Bažant – Karpov, Divíšek, Nouza – Starý, Račuk, Žálčík – L. Luňák, Venkrbec, Dvořáček – Matýs, Prokeš

HC RT TORAX Poruba 2011:Dolejš (41. Kůdela) – Slavík, Ovčačík, Urbanec, Matějíček, Adam, Čypas – Guman, J. Káňa, Hudeček – Ollender, Jankovský, Vymazal – Václavek, Kanko, Toman

NEJLEPŠÍ HRÁČI OBOU TÝMŮ

HC RT TORAX PORUBA 2011