Utkání s běloruskou dvacítkou padá, klub hledá náhradu

René Chyla, 11.07.2018
Start přípravných zápasů HC RT TORAX měl mít začátek už 30. července, kdy se Flašarovi svěřenci měli postavit běloruské reprezentaci do 20 let, která měla být v té době v České republice na soustředění. Všechno je ale jinak, zápas se konat v původním termínu s největší pravděpodobností nebude.

„Obdrželi jsme zprávu z protější strany, že z důvodu výměny vedení na běloruském svazu se celé soustředění jejich reprezentační dvacítky v Česku ruší. Tím pádem se zápas s běloruskou dvacítkou, který jsme měli odehrát doma 30. července, neuskuteční,“ potvrdil pro klubový web generální manažer Pavel Hinner. Podobnou informaci před nedávnem přinesl také například web Slovanu Ústí nad Labem. Fanoušci ale nemusí smutnit, klub totiž hledá možného náhradníka, který by se na konci července v Ostravě představil. „V této fázi se začínáme soustředit hlavně na týmy z Polska a intenzivně hledáme náhradu. Jak jsem již zmiňoval, v prvních dvou zápasech dostanou prostor zejména hráči, kteří jsou v klubu na zkoušce,“ doplňuje. Všechny přípravné zápasy hrané na domácím ledě se odehrají v Kooperativa areně (tréninková hala), vstupné bude 30 Kč.

AKTUÁLNÍ ROZPIS PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ NA SEZONU 2018/2019

datum domácí hosté