Šesťáci excelovali! Na turnaji ve Skalici nenašli přemožitele

Gabriela Juříková, 16.04.2018
V neděli 15. dubna slavila Poruba postup do WSM ligy a zároveň se porubští šesťáci radovali z turnajového prvenství. Ve dnech 14. a 15. dubna byli mladší žáci HC RT TORAX Poruba jedním z šesti účastníků turnaje ve slovenské Skalici. Šesťáci se utkali s týmy Piešťan, Nových Zámků, Trnavy, Popradu a domácí Skalicí. Nejtěžší zápas měli svěřenci trenérů Bahníka a Suchánka s Trnavou, ale i z tohoto utkání vyšli Porubští vítězně a po pěti výhrách zaslouženě převzali zlaté medaile a pohár pro vítěze. Nejužitečnějším hráčem turnaje byl vyhlášen Petr Sobol. Pro Porubu to byl opravdu skvělý víkend!

Skalica – Poruba 1:10 (0:4, 1:3, 0:3)
Góly Poruby: 2 x Tobiáš Vehovský, 2x Dominik Dragon, 2x René Schrom, Mathias Hlaváč, Tobiáš Papaj, Petr Sobol, Tomáš Murín.
Hráč zápasu: Tobiáš Vehovský

Poruba – Nové Zámky 8:1 (3:0, 2:0, 3:1)
Góly Poruby: 2x Tobiáš Papaj, Tomáš Murín, Mathias Hlaváč, Dominik Dragon, René Schrom, Petr Sobol, Ondřej Jeřábek.
Hráč zápasu: Tobiáš Papaj

Trnava – Poruba 4:5 (1:2, 1:2, 2:1)
Góly Poruby: 2x Tomáš Murín, Matyáš Veselý, René Schrom, Petr Sobol.
Hráč zápasu: Tomáš Murín

Piešťany – Poruba 1:9 (1:2, 0:3, 0:4)
Góly Poruby: 3x Petr Sobol, 2x Matyáš Veselý, 2x Tomáš Murín, Ondřej Jeřábek, Dominik Dragon.
Hráč zápasu: Ondřej Jeřábek

Poruba – Poprad 7:0 (2:0, 3:0, 2:0)
Góly Poruby: 2x Tomáš Murín, Dominik Dragon, Petr Sobol, René Schrom, Mathias Hlaváč, Dominik Korpas.
Hráč zápasu: Petr Sobol

Konečné pořadí: