Pozvánka na seminář trenérů pořádaného klubem HC RT TORAX a SPORTS CONNECT

David Moravec, Redakce, 21.06.2017
ANATOLIY BULIGA za oceánem hrál juniorský hokej v Quebec Canada i profesionální hokej. Devětatřicetiletý trenér, držitel USA Hockey Level 5 Master Coach, se aktuálně věnuje tréninku individuálních zručností jednotlivce, organizuje a zúčastňuje se mezinárodních hokejových kempů v celé Evropě a na jedno červnové odpoledne zavítá se svým seminářem i do RT TORAX ARENY.

Trenéři porubského hokejového klubu, zejména 3. – 8. třídy jsou zváni na seminář hokejového trenéra působícího v USA Anatolie Buligy, odborníka zejména na bruslení a herní činnosti jednotlivce. Bruslařský seminář, který se bude konat 29. června zajištuje HC RT TORAX Poruba a SPORTS CONNECT.

Téma:
Knees band & Balance / POWER PUSH
Inside outside edge Turns & Stops
Crossovers forwards backwards & Speed

Program:
13:30 prezentace účastníků
14:00 – 15:30 led Anatoliy Buliga
16:30 – 17:30 diskuze Anatoliy Buliga
18:00 – 19:30 led Anatoliy Buliga
20:00 závěr

Z každé třídy (3. – 8.) vyberou trenéři čtyři hráče, kteří si účast na ledě při semináři zaslouží svou docházkou, snahou a přístupu na tréninkových jednotkách apod.